• Aktuálne dokumenty

• Potrebné dokumenty pre vstup do školy:

• Žiak:

Zákonný zástupca predkladá 3.5.2021 Čestné vyhlásenie zákonného zástupcu (test nepredkladá).

Formulár Čestného vyhlásenia: Vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_ziaka_o_bezinfekcnosti.docx

Po každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni (vrátane víkendov a sviatkov) predkladá

zákonný zástupca Vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa o bezinfekčnosti dieťaťa.

Zamestnanec:

Zamestnanec predkladá 3.5.2021 Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti. Pre zamestnanca školy platí negatívny test nie starší ako 14 dní.

Formulár Čestného vyhlásenia: Vyhlasenie_zamestnanca_o_bezinfekcnosti.docx

Návštevník:

Každý návštevník je povinný pri vstupe do školy vyplniť na vrátnici Vyhlásenie návštevníka školy o bezinfekčnosti:

Vyhlasenie_navstevnika_skoly_o_bezinfekcnosti.pdf

Viac informácií nájdete na:

Návrat do škôl s účinnosťou od 3.5.2021